×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

Ar svarbus yra internetinio puslapio greitis?

Ar ilgai laukiate, kol Jūsų ieškoma svetainė atsidarys? Na, remiantis statistika, net pusė iš mūsų nelaukia net dviejų sekundžių kol svetainės turinys pilnai užsikraus.
Ar internetinio puslapio greitis yra svarbus „SEO“ ir paieškos sistemų reitingams?

Pirmosiomis paieškos sistemų optimizavimo dienomis atsakymas būtų – ne. Tačiau šiandien viskas yra kitaip. „Google“ aiškiai leidžia suprasti, kad internetinio puslapio greitis – yra glaudžiai susijęs su svetainės paieškos reitingais. Puslapio greitis daro didelę įtaką vartotojo patirčiai, paieškos reitingams, pardavimams ir konversijoms.
Jeigu norite įsitikinti, kad Jūsų internetinis puslapis neatsilieka šioje srityje, naudokite „Google PageSpeed Insights“ (puslapio greičio) įrankius.
Kada įvedate puslapio „URL“, rezultatų puslapyje išskleidžiama tokia informacija:
• greitis (angl. speed);
• vartotojo patirtis (angl. user experience);
• dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti (angl. things to consider fixing).
Greičio rezultatai atrodo štai taip:

image04 16
Kuo Jūsų internetinio puslapio greitis yra artimesnis 100, tuo jis yra geresnis. Jeigu matote, kad Jūsų greitis yra per lėtas, tuomet nedvejodami naudokitės pateiktais patarimais skiltyje „consider fixing headline“ (svarstyti galimybę taisyti).
Nepamirškite patikrinti tiek mobiliosios svetainės greičio, tiek kompiuterio. Jeigu norite turėti geriausius rezultatus, turite prižiūrėti tiek kompiuterio svetainę, tiek mobiliąją.