Elektroninių parduotuvių kūrimas

Parduodate prekę, tačiau neturite elektroninės parduotuvės? Tuomet iš rankų paleidžiate didelę dalį potencialių klientų.

Elektroninės parduotuvės šiuo metu kaip niekada populiarios: jose lengva apsipirkinėti, atsiskaityti ir gauti prekes neišėjus iš namų. Interneto vartotojai vis labiau pasitiki virtualiomis parduotuvėmis, o tai reiškia papildomas galimybes Jūsų verslui. Leiskite mums pasirūpinti jūsų elektronine prekybviete.

Svetainių pasaulio kuriamos elektroninės parduotuvės yra pilnai pritaikytos ilgalaikiam veikimui ir nereikalauja jokių papildomų administravimo darbų iš specialisto – viską labai paprastai galėsite valdyti jūs pats: nuo prekių papildymo iki kainų keitimo, nuo akcijų bei nuolaidų iki atsiliepimų bei reitingavimo sistemos. Tai įgalina daryti mūsų kurtos TVS (Turinio Valdymo Sistemos), kuriomis naudotis jums neprireiks jokių programavimo ar kitų specifinių žinių.

Taip pat kiekvienai naujai elektroninei parduotuvei padarome pradinį SEO (ang. Search Engine Optimization). Tai leidžia paieškos varikliams (Google, Bing, Yahoo! Search, Ask ir t.t.) lengviau indeksuoti jūsų parduotuvę ir greičiau pateikti ją savo paieškos rezultatų sąrašuose. O tai, žinoma, veda prie platesnės auditorijos ir didesnio klientų rato.

Paskutinis dalykas – prisitaikantis dizainas. Mūsų kuriamos elektroninės parduotuvės modernios ir automatiškai prisitaikančios prie bet kokio dydžio ekrano. Jūsų svetainės dzainas atrodys nuostabiai visur: nuo 27 colių monitoriaus iki 13 colių nešiojamojo kompiuterio, iki planšetės, iki mobiliojo telefono. Vartotojams nereikės vargti vedžiojant pirštu ir ieškant, kur gi tas “prekių krepšelis”. Jis bus ten, kur jo labiausiai reikia.

Taigi, ieškote modernios, funkcionalios, paieškos varikliams pritaikytos ir specialios priežiūros nereikalaujančios elektroninės parduotuvės? Susisiekite – parūpinsime būtent tokią.