Įrankis „Social Mention“

 

Reikia žinoti kelis pagrindinius dalykus, kai kalbame apie paieškos sistemų optimizavimą ir socialinius tinklus. Sunku kokybiškai įvertinti tikslų socialinių tinklų rinkodaros strategijos poveikį paieškos reitingavimui. Tačiau tai padaryti yra būtina.


Net jeigu Jūsų socialinių tinklų rinkodaros strategija neturi tiesioginės įtakos Jūsų paieškos reitingavimui, ji bent jau padės gerinti Jūsų prekinį ženklą. Todėl Jūsų socialinių tinklų rinkodaros startegija ilgainiui atsipirks.
Įrankis „Social Mention“ - pateikia suvestinius duomenis iš daugybės socialinių tinklų kanalų ir sugeneruoja pagrindines analizes. Jis padeda suprasti kaip efektyviau valdyti savo socialinių tinklų rinkodaros startegiją.
Spustelėję vieną iš daugelio parinkčių, esančių po paieškos laukeliu, galite vykdyti unikalią bet kurio raktinio žodžio ar raktinio žodžio frazės paiešką.
Tai padarius, Jums bus pateiktas paskutinių minėjimų sąrašas socialiniuose tinkluose. Šis duomenų langas atrodo maždaug taip:

image01 16
Taip pat Jums bus suteikiama ir kitos prieigos prie informacijos, pavyzdžiui, prie šaltinių, populiariausių žymų, populiariausių raktinių žodžių bei raktinių žodžių frazių.
„Social Mention“ įrankį galite naudoti įvairiais būdais. Pavyzdžiui, galite jį naudoti prekinių ženklų paminėjimams. Tai suteiks Jums galimybę užmegzti ryšį su savo auditorija.