„WordPress“ vartotojų sukūrimas

WordPress“ vartotojų sukūrimas – leidžia į savo svetainę pridėti vartotojus su skirtingais vaidmenimis ir prieigos privilegijomis. Sukurtas vartotojas galės prisijungti prie Jūsų svetainės naudodamas vartotojo vardą ir slaptažodį.


„WordPress“ vartotojo vaidmenys yra: svetainės administratorius, redaktorius, autorius, straipsnių autorius ir abonentas. Šie vartotojo vaidmenys kontroliuoja vartotojui suteikto svetainės tvarkymo lygį, įskaitant galimybę rašyti, redaguoti ar skelbti turinį Jūsų svetainėje. Vartotojai, kurių vaidmuo Jūsų svetainėje bus žemesnis, prisijungę prie svetainės – turės mažiau galimybių valdyti svetainės informacijos turinį.
„WordPress“ vartotojo sukūrimo žingsniai:
• norėdami pridėti naują vartotoją į savo „WordPress“ svetainę, pirmiausia, prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir spustelėkite ant žymos „users“ (vartotojai), kad išplėstumėte meniu;
• meniu punkte „users“ spustelėkite ant nuorodos „add new“ (pridėti naują);
• įveskite vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą, vardą, pavardę, svetainę ir vartotojo slaptažodį;
• jeigu vartotojas yra visiškai naujas, slaptažodį ir vartotojo prisijungimo vardą reiktų nusiųsti ir naujajam vartotojui;
• tuomet parinkite vartotojui abonento vaidmenį;
• norėdami pamatyti pagrindinę „WordPress“ vartotojo vaidmens apžvalgą, paspauskite ekrano viršuje esantį skirtuką „help“. Čia pamatysite išsamią informaciją, kaip vartotojo vaidmuo yra susijęs su privilegijomis, kuriomis vartotojas gali naudotis svetainėje. Būtent tai padės Jums nuspręsti, kokį svetainės prieigos lygį suteikti Jūsų naujajam vartotojui.