×

Įspėjimai

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 49

„WordPress“ valdymo skydelio tyrinėjimas

Norėdami pasiekti „WordPress“ valdymo skydelį, pirmiausia turite prisijungti prie savo „WordPress“ svetainės.
„WordPress“ valdymo skydelis Jums leis valdyti visą užkulisinę svetainės tvarkymo informaciją. „WordPress“ prietaisų skydelį suprasti, naudotis ir jame naršyti – yra tikrai lengva.
Kai pirmą kartą prisijungsite prie savo „WordPress“ svetainės, pamatysite „WordPress“ pasisveikinimo langelį su keliomis nuorodomis, kurios padės Jums pradėti naršymą.


Kitas žingsnis būtų „Right Now“ skiltis. Šioje skiltyje Jūs galėsite pamatyti savo svetainės turinio įrašų, puslapių ir kategorijų skaičių. Jūs taip pat galėsite matyti bendrą komentarų skaičių.
Skiltyje „Right Now“ Jūs galėsite matyti kokią „WordPress“ temą šiuo metu naudojate savo svetainėje, valdiklių skaičių ir dabartinę „WordPress“ versiją.
Skiltyje „Recent Comments“ – yra rodomi naujausi komentarai. Čia galite greitai patvirtinti arba nepatvirtinti komentarus, į juos atsakyti, redaguoti, pažymėti kaip šlamštą arba perkelti į šiukšliadėžę.
„Incoming Links“ skiltyje yra rodomos nuorodos, kurios ateina į Jūsų svetainę iš „Google“ paieškos. Šios nuorodos yra tuomet, kada kitos svetainės nuoroda yra nukriepiama į Jūsų svetainę. Jeigu turite visiškai naują „WordPress“ svetainę, greičiausiai neturėsite nukreipiamų nuorodų.
Skiltyje „Plugins“ – rasite informaciją apie naujausius, populiariausius, nesenai atnaujintus papildinius iš „WordPress.org“ papildinių katalogo.

„WordPress“ valdymo skydelio skiltis „Qiuck Press“ leis Jums išsaugoti arba paskelbti įrašo juodraštį tiesiai iš ekrano. Šis mygtukas puikiai tinka norint greitai paskelbti turinį.
„Next“ skiltis yra skirta paskutiniams pranešimų projektams. Kai tik pradėsite kurti pranešimus ir, jeigu jie bus išsaugoti kaip juodraštis, 5 paskutiniai juodraščiai, kuriuos sukūrėte, bus matomi šioje skiltyje.
Paskutinės dvi skiltys yra - „WordPress Blog“ ir „WordPress News“. Tai yra naujiniai iš oficialiaus „WordPress“ projekto
Jeigu norite koreguoti „WordPress“ valdymo skydelio skilčių matomumą, naudokite „Screen Options“ skiltį, kurią rasite viršutinėje dešinėje ekrano pusėje. Spustelėkite rodyklę, kad išskleistumėte šią skiltį ir pamatysite kiekvieno skyriaus žymimuosius laukelius. Jeigu norite pašalinti kokį nors skyrių, tiesiog spustelėkite šalia to skyriaus žymimąjį laukelį.
Jeigu kada Jums prireiks pagalbos naršant „WordPress“ valdymo skydelyje, tiesiog spustelėkite viršutiniame kampe esantį skirtuką „Help“. Čia taip pat galite rasti nuorodą į „Codex.WordPress.org“ dokumentus ir pagalbos forumus, kas taip pat galės Jums padėti išspręsti išilusius klausimus.