Kokie yra svetainės talpinimo savo kompiuteryje pranašumai?

Šiandien, svetainių talpinimas per virtualų hostingą – yra praktiškas sprendimas daugeliui svetainių. Tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl Jūs norėtumėte pereiti prie vidinio hostingo.
Vidinis hostingas suteikia Jums daugiau kontrolės ir lankstumo. Patalpinę internetinę svetainę savo kompiuteryje, galėsite valdyti visus jos aspektus – pradedant nuo žiniatinklio serverio, kuris yra įdiegtas Jūsų kompiuteryje.

Naudojant virtualaus hostingo serverius, daugelis leidimų ir apribojimų vers Jus naudoti tik tai, ką siūlo žiniatinklio hostingo serveriai. Tuo atveju, jeigu norėtumėte keisti kažkokius technologinius dalykus arba norėtumėte pasikeisti domeno vardą, Jūs turėtumėte susisiekti su pagrindiniu hostingo teikėju. Būtent tai trukdo žiniatinklio valdytojams priimti aktyvius sprendimus, kurie padėtų jų svetainėms veikti efektyviau.
Kaina gali būti ir privalumas ir trūkumas. Privalumas tas, kad savo svetainę galėsite talpinti internete, naudojant daugumą DSL jungčių. Vienintelė papildoma įranga yra jungiklis ir žiniatinklio serveris. Šį įranga yra lengvai prieinama ir ją galima rasti už prieinamą kainą. Tačiau, jeigu jau turite stabilų DSL ryšį, Jums nebereikės jokios papildomos ryšio infrastruktūros. Kalbant apie virtualų hostingą, išlaidos didėja plečiantis svetainei. Taip atsitinka todėl, kad Jūs esate priversti nusipirkti daugiau sistemos administratoriaus paslaugų.
Naudojant vidinį hostingą, Jūs taip pat galite išmokti naujų svetainės nustatymų gudrybių ir manevrų. Tai leis Jums atlikti greitai visus pakeitimus, kuriuos tik norėsite.