Portfolio

www.misbiker.lt

www.misbiker.lt

Atlikti darbai


• Svetainė sukurta naudojant „Joomla“ turinio valdymo sistemą.
• Internetinė svetainė pritaikyta mobiliajai versijai
• Aiškus, tvarkingas svetainės išdėstymas

 

„Mis biker“ – nuo idėjos iki visų baikerių pripažinto renginio

2009 metais du draugiški baikerių klubai – „Steely Pegasus MC“ ir „Forever Free MCC“ – nusprendė rengti „Mis biker“ konkursą, kažką tokio savito ir išskirtinio, vieni šią idėja sutiko skeptiškai, teigdami, kad misių Lietuvoje ir taip užtenka, kiti jai entuziastingai pritarė, tikėdami konkurso potencialu ir perspektyvomis. Gyvenimas parodė, kad teisūs buvo optimistai – pirmasis „Mis baiker“ konkursas netapo paskutiniu, bet išaugo į tradicinį, kasmetinį, vis daugiau dėmesio ir dalyvių sulaukiantį renginį, planuojanti plėstis iki tarptautinio lygio.

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti keista, nes esame įpratę, kad daugelis misių mūsų krašte renkamos iš vietos gražuolių, tačiau „Mis biker“, kaip ir daugumas Lietuvos moto klubų organizuojamų renginių, neturi sienų. Kaip vieni pas kitus į svečius važiuoja lietuviai, lenkai, latviai, estai, rusai, baltarusiai ir vokiečiai, taip pat sėkmingai „Mis baiker“ gali dalyvauti ne tik geltonkasės lietuvaitės, bet ir atranką praėjusios dalyvės iš užsienio.

„Mis baiker“- universalus ir visoms merginoms atviras renginys. Tereikia tam pasiryžti, užpildyti paraišką, praeiti atranką ir štai jūs – ant didžiosios scenos. Galbūt „Mis biker“ šiandien dar negali lygintis su „Mis Lietuva“ rinkimais, tačiau visi nuo kažko pradeda. Juk „Mis baiker“ konkurso dalyvės yra jam rimtai ruošiamos – merginos turi įveikti scenos baimę, prižiūrimos patyrusių „Mados mokyklos“ dėstytojų pasimokyti vaikščioti scenoje, mokėti pristatyti save, kartais – parengti „namų darbus“, pozuoti fotografams, pasirodyti scenoje vilkint dizainerių pasiūtus drabužius ir pasistengti užkariauti griežtos ir reiklios žiuri širdis. Iš esmės viskas tas pats, kaip ir „Mis Lietuva“ rinkimuose, tik gal kiek mažesnei auditorijai ir be tiesioginės transliacijos (nors ir šis klausimas jau yra sprendžiamas).

„Mis biker“ konkursas – puikiausia proga visoms toms, kurios pasitiki savimi, žino esančios gražios ir siekia tai parodyti ne tik artimiesiems, bet ir plačiai, kasmet vis didėjančiai, auditorijai. Juk labai gali būti, kad pirmasis apdovanojimas „Mis baiker“ konkurse taps puikiu startu siekti naujų aukštumų kituose, tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje vykstančiuose misių rinkimuose.

 

"Mis Biker 2018" konkurso nugalėtojų apdovanojimai:
internetui 20180519 Laura G 001

Mis biker 2018 - Nr. 11 Laura Gervelytė,
1 Vice mis biker 2018 - Nr. 10 Agnieška Zaleskaja,
2 Vice mis biker 2018 - Nr. 7 Vaida Legaitė,
Mis foto biker 2018 - Nr. 3 Viktorija Abromavičiūtė,
Mis gracija biker 2018 - Nr. 8 Eglė Gaigalaitė.
internetui 20180526 Baikeriu Naktys 218

Visų praėjusių "Mis biker" konkursų nugalėtojų sąrašas:
Mis biker 2018 - Laura Gervelytė,
Mis biker 2017 - Paulė Rižauskaitė,
Mis biker 2016 - Simona Visokinskaitė,
Mis biker 2015 - Sandra Purvaneckaitė,
Mis biker 2014 - Gintarė Zizaitė,
Mis biker 2013 - Indrė Norkutė,
Mis biker 2012 - Simona Gailiūtė
Mis biker 2011 - Jūratė Kupčiūnaitė,
Mis biker 2010 - Marija Vorobjova,
Mis biker 2009 - Vaida Legaitė.

Date

2009 m. gegužės 5 d.

Tags

Fotografija, Grožis, Mada