www.modeliuagentura.lt

www.modeliuagentura.lt

Atlikti darbai


• Svetainė sukurta naudojant „Joomla“ turinio valdymo sistemą.
• Internetinė svetainė pritaikyta mobiliajai versijai
• Aiškus, tvarkingas svetainės išdėstymas

 

Sveiki atvykę į modelių agentūrą "Pegasus" 
Modelių agentūros "Pegasus" tikslas - padėti agentūros modeliams tapti žinomiausių pasaulio mados namų ir reklaminių kompanijų visame pasaulyje veidais.
Modelio karjeros pradžia gali būti pirmas žingsnis jūsų svajonės išsipildymo link. 

Nori būti reklaminiu veidu? Puošti garsiausių žurnalų viršelius? Demonstruoti madingiausius drabužius? Nori visada būti dėmesio centre ir keliauti po įvairias pasaulio šalis? Jeigu taip, nedvejok ir rinkis modelio darbą. Tik taip galėsi džiaugtis, kad darbas teiks malonumą ir bus kupinas naujovių bei taip trokštamo dėmesio. 

"Pegasus" modelių agentūros modeliai :

Lankosi įvairiose pasaulio šalyse
Bendradarbiauja su fotografais, režisieriais, prodiuseriais, kitais modeliais ir su daug kitų šou pasaulio atstovų
Filmuojasi įvairiuose klipuose ir kine
Pristatinėja prekinius ženklus ir paslaugas
Dalyvauja įvairiuose renginiuose ir turi daug kitos veiklos
 

Mūsų modelių agentūroje dirba savo srities profesionalai, kurie visada dalinasi patirtimi ir žiniomis su agentūros modeliais. Visus modelius fotografuoja tik profesionalūs fotografai, galintys pasiūlyti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir konsulatcijas bei pagalbą fotosesijų metu. Modelių fotosesijos vyksta modernioje fotostudijoje ir kitose įvairiose vietose. 

Norint užtikrinti pačias geriausias sąlygas, "Pegasus" agentūros modeliams siūlomi tik konkretūs madų demonstravimo, pozavimo ir kiti darbai. 

Reikalavimai merginoms:

- Modelių liemens ir klubų apimtys 60-90 +/- 3 cm., ūgis 170-183 cm.

- Fotomodelių liemens ir klubų apimtys 60-90 +/- 5 cm.

- BEAUTY modelių liemens ir klubų apimtys 60-90 +/- 10 cm.

- PLIUS dydžio modelių liemens ir klubų apimtys 60-90 +/- 15 cm. 

Reikalavimai vaikinams:

- Modelių ūgis 180-192 cm., o kūno sudėjimas proporcingas.

 

 Visi, atitinkantys minėtus reikalavimus ir norintys savo gyvenimą sieti su modelio karjera, yra laukiami mūsų "Pegasus" modelių agentūroje!

 Modelių agentūra „Pegasus“ dirba su įvairiomis reklamos agentūromis Lietuvoje ir užsienyje, dizaineriais, mados ir grožio žurnalais. "Laima", "Ieva", "Cosmopolitan", "L'Officiel Mada", "Panelė" ,"Moteris" ir daug kitų leidinių, kuriuose publikuojami straipsniai ir nuotraukos apie modelių ir fotomodelių gyvenimą, darbą ir iššūkius.

Į Lietuvą atvykstantys agentai iš įvairiausių pasaulio gerai žinomų agentūrų kviečia modelius ir fotomodelius dalyvauti atrankose („kastinguose“). Keletas žinomiausių: „ELITE“ (Italija, Ispanija, Prancūzija, Olandija), „FASHION“ (Milanas), „IMG“ (Niujorkas, Londonas, Milanas, Paryžius), „STORM“ (Londonas), „MODELWERK“ (Vokietija), „M4“ (Vokietija), „GROUP“, „VIEW“ (Ispanija), „WILHELMINA“, „NEXT“ (Niujorkas), „BRAVO“, „IMAGE“, „SWITCH“, „WHY NOT“, „COLORS“, „PARFE“, „WOMEN“, „GROUP“, „DONNA „(Tokijas) bei daugybė kitų.    

Įvairių projektų vadovai ir prodiuseriai mūsų duomenų bazėje dažnai randa tinkamų modelių ir fotomodelių, kuriuos kviečia į savo projektus. Mūsų modeliai dažnai dalyvauja ne tik fotosesijose, bet ir filmavimuose, šventėse, įvairiuose pristatymuose ir pan. 

Date

2010 m. kovo 23 d.

Tags

Fotografija, Grožis, Mada