7 priežastys kodėl jums reikia atnaujinti savo CRM sistemą

Pirmoji CRM programinė įranga atsirado ankstyvaisiais 1990 - aisiais ir iki šių dienų ji stipriai tobulėjo ir keitėsi. Dabar turime per kelias dešimtis klientų ryšių valdymo programos tiekėjų, kurie pritaiko programą prie jūsų vykdomos veiklos apimties, poreikių ir finansinės padėties. To pasekoje, senesnės CRM programos negali prilygti naujosioms ir suteikti tokio funkcionalumo. Įmonės, norinčios efektyvios santykių su klientais valdymo sistemos, yra įpareigotos atnaujinti savo turimus resursus.

 

Ar jūsų įmonei reikia atnaujinti CRM programinę įrangą? Šie punktai padės tai išsiaiškinti:

 

Jums reikalingi nuotolinės prieigos metodai ir diegimo galimybės

 

Jei turite CRM programą su sunkia prieiga ir prastu diegimo planu, rizikuojate atsilikti nuo stipresnių konkurentų aptarnavimo greičiu ir efektyvumu.
Šių dienų programinė įranga turi atlikti šias užduotis:

 • Lengvai padidinti/sumažinti vartotojų skaičių.
 • Pakeisti diegimo procesą neprarandant programos naudingumo.
 • Kiekvienai operacijai turėti atskirą funkciją.
 • Pasiekti CMR programą iš bet kurio įrenginio.

Jūs patys nebetinkate savo CRM programai

 

Jei jūsų kompanija per keletą metų stipriai išsiplėtė, akivaizdu, kad senoji programinė įranga nebesusidoroja su paskirtomis užduotimis ir didesniu informacijos kiekiu.
Jums reikėtų atsinaujinti jei jūsų CRM neatlieka šių funkcijų:

 • Telefoniniai skambučiai tiesiai iš programinės įrangos.
 • Tiesioginis susirašinėjimas su klientu.
 • Suprogramuotas tam tikrų užduočių automatizavimas
 • Skaitmeninio parašo integracija.
 • Interaktyvios lentelės verslo analitikai.


Jūsų nebetenkina programinės įrangos vartotojo sąsaja ir patirtis (UI ir UX)

 

Sparčiai tobulėjant technologijoms tampa labai svarbi vartotojo patirtis. Naudojantis bet kokia programa norisi, kad ji būtų patogi ir maloni akiai. Net 86% CRM vartotojų renkasi programinę įranga savo įmonei pagal tai, kaip lengva ir paprasta yra ją naudoti! Juk niekas nenori darbo eigoje pasiklysti tarp begalės nesuprantamų mygtukų ir nelogiškų peradresavimų.
Jei vis išgirstate savo komandos narius aptarinėjant, kokia nepatogia sistema tenka dirbti, laikas atsinaujinti!

 

BDAR (Bendrojo duomenų saugos reglamento) veiklą vykdote ne CRM programoje


Programinė įranga kaupia ir saugo asmeninius jūsų klientų duomenis, kurie turi būti laikomi atitinkamai pagal ES įvestą BDAR. Šiandien šis įstatymas ypač aktualus ir aktualus net pardavimams bei marketingui. Pasekmės įmonei, nesilaikančiai šio įstatymo, gali būti labai skaudžios, todėl į jį reikėtų žiūrėti rimtai ir rinktis CRM sistemą, kuri palaiko BDAR funkcionalumą.

 

Gaunate menką arba jokio grįžtamojo ryšio iš CRM tiekėjo

 

Jūsų programinės įrangos tiekėjas turėtų suteikti pilną, jums reikalingą, paramą CRM klausimais. Visų pirma, įdiegus šią programą įmonėje, darbuotojams reikalingi mokymai, kaip ja naudotis, todėl visada geriau rinktis tokį tiekėją, kuris suteiks visą reikiamą informaciją. Antra, įvykus bet kokiam gedimui ar klaidai, turite būti užtikrintas, kad bet kada galėsite susisiekti su tiekėju ir jis greitai sureaguos į problemą bei ją išspręs. Svarbu pasirinkti tokį CRM tiekėją, kuris rūpinsis savo produktu, informuos apie jo atnaujinimus ir spręs iškilusius klausimus, kitu atveju gali nukentėti bendras jūsų įmonės produktyvumas.

 

Jūsų pardavimų vadybininkai atsisako naudotis CRM

 

Žmonėms, dirbantiems pardavimų srityje, CRM programinė įranga yra kone pati reikalingiausia. Tačiau šie žmonės taip pat garsėja kaip labiausiai nemėgstantys CRM sistemos dėl šių priežasčių:

 • Užima daug laiko (35%)
 • Sunku išmokti naudotis (22%)
 • Prastas programos veikimas (15%)
 • Programa nelanksti (11%)
 • Programa nekaip integruojasi (7%)

Jei jūsų pardavimų komandos nariai nėra patenkinti programine įranga, į tai labai svarbu atsižvelgti ir pasirūpinti teisingu atnaujinimu. CRM turi padėti pardavimų vadybininkams B2B procesuose.

 

Jus painioja per daug sudėtingos funkcijos

 

CRM sistemos esmė yra kokybė, ne kiekybė. Daugelio funkcijų turėjimas jus tik suklaidins vykdant kasdienius darbus. Kiekviena įmonės komanda, dirbanti su programine įranga, naudos atitinkamas funkcijas ir nelies tų kurios joms nereikalingos, todėl atnaujinti savo senąją į taisyklingai suplanuotą ir neperkrautą CRM yra labai svarbu.

 

Jei daugelį šių punktų galite pritaikyti savo CRM, laikas naujam etapui!