2019 metų SEO technikos

Paieškos sistemų optimizacija (SEO) - tai itin svarbus interneto svetainių optimizavimo procesas, kuris gaunamą informacijos srautą nukreipia tiesiai į jūsų svetainę, taip didindamas jūsų reitingus populiariose paieškos sistemose (pvz. “Google”, “Yandex”, “Yahoo”, "Bing" ir t.t.) bei didindamas jūsų svetainės matomumą ir pasiekiamumą paieškos rezultatų puslapyje (SERP).

Išskiriamos dvi pagrindinės SEO rūšys:

1) Vidinis (on - page) SEO - tai puslapio vidinėje dalyje taikomos technikos.
2) Išorinis (off - page) SEO - veiksmai, atliekami ne svetainėje.

 

Svarbios taktikos taikomos išoriniame SEO 2019 metais:
Keletas aktualių sprendimų išoriniame SEO šiais metais, siekiant pakelti jūsų svetainę į aukščiausius reitingus.

Svetainės pateikimas paieškos sistemose.

Pirmasis svarbus žingsnis - savo svetainės pateikimas plačiai žinomose paieškos sistemose: “Google”, “Yahoo”, “Yandex”, “Bing” ir kt.

Vidinės nuorodos.

Tai nuorodos sąveikaujančios tik jūsų puslapio viduje. Labiausiai žinoma svetainė naudojasi vidines nuorodas yra Vikipedija.

Svetainės pateikimas kataloge (“directory”).

Nors šis būdas daugelio traktuojamas kaip nenaudingas, iš tiesų viskas priklauso nuo to, kaip atsakingai atliksite šį darbą. Teisingai pasirinkus katalogą ir kategoriją savo svetainei, rezultatai nors ir užtrunka, bet būna tikrai naudingi.

Socialinės žymės.

Tai dar vienas efektyvus būdas gerinti savo puslapio žinomumą. Tačiau šioje sferoje reikia elgtis kiek atsakingiau ir nepersistengti, t.y. atsirinkti tik jums reikiamus puslapius ir reikiamas žymes.

Įrašai forumuose.

Komunikacija su savo auditorija yra vienas svarbiausių punktų norint patraukti dėmesį ir išlaikyti reputaciją. Naudokite forumus ar interaktyvias diskusijas bendravimui su savo lankytojais - tai neabejotinai suteiks atgalinį ryšį jūsų svetainei.

Nuorodų mainai.

Sukurkite abejoms pusėms naudingus santykius su kitų svetainių savininkais. Didelis šansas, kad mainydamiesi nuoruodomis tarpusavyje pakelsite populiarumą daugiau nei įprastai - paieškos varikliai, tokie kaip Google, vertina nuorodas, kurios ateina iš veikiančių ir aktyviai naudojamų puslapių.


Blog’ai.

Rašant straipsnius sukuriamas išskirtinis turinys, kuris stipriai iškelia jūsų svetainę. Svarbu, kad turinys būtų aktualus, lengvai suprantamas ir patrauktų vartotojo dėmesį. Straipsniai turėtų būti lengvai randami blog’ų paieškos sistemoje.

“Link baiting”

Dalinantis tekstais iš kitų puslapių būtinai pateikite jų nuorodas - didelis šansas, kad kiti padarys tą patį.